top of page

BIOLOGIQUE RECHERCHE

Tato francouzská kosmetická značka se snaží pochopit signály, které vaše pokožka vysílá, aby bylo možné zdokonalit protokoly péče o pleť. Každé ošetření naši terapeuti individuálně připravují klientům na míru podle aktuálního stavu pleti.

biokiss-2.jpg

Péče o vaši pokožku ve znamení značky Biologique Recherche je založena na personalizované dermo-kosmetické diagnostice vycházející z analýzy vašeho Skin Instant© a to na základě osobních zkušeností terapeutů, ale i přístrojové techniky.

Během ošetření se používají rostlinné, bio mořské a biotechnologické výtažky velmi vysokých koncentracích. Díky tomu, že  jsou ingredience zastudena lisované, tak dochází k zachovávají původní strukturu účinných látek. Značka vylučuje použití syntetických vůní, zachovává integritu receptur a snaží se zabránit nežádoucím reakcím.

IMG_1182.JPG

MEZOTERAPIE

Kombinace inovativních metod a kosmetického ošetření.

Dermatologická metoda, která při ošetření zvláštních kožních problémů přesahuje konvenční péči o pleť.

Jak to funguje?

Perfektní kombinace šesti kroků začíná stimulací pokožky- pomocí speciálního tvaru mikro štětin dojde k šetrnému odloupnutí svrchní vrstvy pokožky, což usnadní pronikání účinných látek do hlubších struktur. Tato metoda je omezena na hloubku několika mikronů, aby nedošlo k poškození aktivních buněk a kapilár.

 

Hlavním krokem celého ošetření je aplikace dermatologických sér za pomocí sterilních mikrojeliček do nejhlubších vrstev dermis.

 

Tímto bezbolestným ošetřením se začnou probouzet přirozené procesy v kůži, aktivuje se tvorba nových kolagenových vláken a elastinu. Zároveň jsou do hlubších vrstev pleti rychle transportovány účinné výživné látky. Pomocí speciální masáže je pak pokožka vyčištěna, dojde k intenzivní eliminaci toxinů a metabolických produktů, které se v tkání hromadí.

 

Během relaxace pod modrým světlem a díky účinkům aktivních látek v transparentní masce dochází ke zklidnění pleti po zákroku.

SKULPTURÁLNĚ BUKÁLNÍ LIFTINGOVÁ MASÁŽ OBLIČEJE

Manual facelift by Yakov Gershkovich

Facelifting bez použití skalpelu a jehel. Toto omlazující metoda vyvinutá uznávaným terapeutem Yakovem Gershkovichem se zaměřuje na svaly hluboko v obličeji a dekoltu a pozitivně působí na hluboké vrstvy epidermis.

IMG_1206.JPG

Co vás čeká?

 

Ošetření se provádí ručně bez použití přístrojů a jiných pomůcek. Po povzbuzení toku lymfy se provádí příjemná masáž ve dvou fázích a to nejprve na povrchu obličeje a následně zevnitř.

 

Právě vnitřní, interorální, neboli bukální masáž je velmi účinnou technikou omlazení obličeje. Jejím smyslem je pracovat se svaly, ke kterým není možné se dostat zvenčí. Provádí se ve třech liniích a to v dolní části tváře, lícních kostech a v oblasti obočí.

 

Tato technika je výjimečná v tom, že se můžeme zaměřit na žvýkací svaly, což při žádné jiné masáží není možné. Docílíme tak například uvolnění napětí spojené s TMJ syndromem.

bottom of page