top of page

Mezoterapie působí
jako elixír mládí

Dermatologická metoda, která při ošetření zvláštních kožních problémů přesahuje konvenční péči o pleť. Výsledkem je mladistvá, jemná, vypnutá pleť, zdravá barva pokožky a potlačení pigmentových skvrn.

1182-2.jpg

Velice šetrná dermatologická metoda jehličkování přináší do kosmetického ošetření inovativní metody. Oživí přirozené procesy v kůži, aktivuje tvorbu nových kolagenových vláken i elastinu a rychle transportuje účinné výživné látky do hlubších vrstev pleti. Zároveň díky vyčištění pokožky speciální masáží dojde k eliminaci toxinů a metabolických produktů, které se hromadí v tkáni. Výsledkem je mladší, pevnější a krásnější pokožka obličeje, krku, dekoltu nebo hřbetů rukou.

5110912.jpg

Mezoterapie v salonu love your skin v sedmi krocích:

  1. Relaxace – welcome masáž a odstranění nečistot i make-upu pomocí čisticího mléka, příprava obličeje a dekoltu na zákrok

  2. Příprava pleti – aplikace séra pro srovnání přirozené pH epidermis

  3. Aplikace peelingu s kyselinkami na obličej a dekolt

  4. První masáž přístrojem - jemné štětečky odstraní vrstvu s odumřelými  buňkami

  5. Aplikace účinných dermatologických sér do hlubších struktur pokožky obličeje a dekoltu

  6. Aplikace účinných dermatologických sér do hlubších struktur vrásek kolem očí a dalších hlubokých vrásek pomocí speciálního nástavce

  7. Závěrečná fáze – zkliňující transparentní maska pod modrým světlem

Bezbolestné ošetření začíná stimulací pokožky. Po aplikaci peelingu s kyselinkami šetrně odloupneme pomocí speciálních štětin odumřelou vrstvu kůže, což usnadní následné pronikání účinných látek do jejích hlubších struktur. Jedná se o hloubku několika mikronů, nemusíte se tak bát poškození aktivních buněk a kapilár.

Následně šetrně aplikujeme účinná dermatologická séra do nejhlubších vrstev dermis pomocí speciálního přístroje s  mikrojehličkami. Po zákroku následuje relaxace pod modrým světlem v transparentní masce, která díky účinkům aktivních látek vaši pleť zklidní.

bottom of page